KanalizaceVe středu 4.5.2016 v 8:30 ráno jsme se poprvé sešli se stavbyvedoucím ze stavební firmy na našem pozemku, abychom si řekli co a jak organizačně a hned z toho vyplynulo několik úkolů. Bude potřeba zajistit vodu pro stavbu – konkrétně vodoměr, protože vodovodní šachtu již zbudovala obec. Druhým úkolem bylo zajistit elektřinu pro stavbu, protože náš pozemek stále nedisponuje el. přípojkou a její realizace je k nedohlednu.

Realizace vodoměru

Realizace vodoměru byla když už nic, tak zajímavá. Zajel jsem na VaK Mikulov, kde jsem vyplnil žádost o vodoměr. Paní po mě chtěla vyplnit také technické informace ke zřízení vodovodní šachty. Tvrdil jsem, že šachtu nepotřebuji, že šachtu mám, že chci jen vodoměr. Nedala se odbýt, že musí proběhnout konzultace s technikem ale že žádost jí mohu nechat, ale technicou specifikaci mám přinést dodatečně. Inu – žádost jsem vyplnil a odešel jsem. Rozhodně jsem neměl v úmyslu se vracet s technickou specifikací něčeho, co už je hotové. Pan Kalianko, jehož firma mi bude dělat vodu a kanalizaci mi dal kontakt přímo na technika VaK. zavolal jsem mu a hned věděl o co jde, která lokalita, který pozemek. Domluvili jsme se na termínu montáže vodoměru. Jak jsme se dohodli, tak se taky stalo a za dva dny byl vodoměr na svém místě. Technik vše zaprotokoloval a bylo hotovo.

Aktualizace 02.12.2016

V průběhu stavby jsem si uvědomil, že by bylo dobré, kdybychom v budoucnu měli vedle garáže ještě široké parkovací stánání, případně další garáž. Toto je sice možné, ale pohodlnému nájezdu do nové garáže bude vadit zejména antoníček na plyn, který asi stejně ani nepřipojíme a také vodovoní šachta. Ještě uvidím, jak toto budu řešit, nyní tento problém držím v povědomí, ale aktivně se jím nezabývám.

Situační mapa - parkování
Situační mapa – parkování, napojení IS

Ceny

  • Vodoměr včetně montáže: 3909,-Kč
Voda a kanalizace
Štítky:                

1 komentář u „Voda a kanalizace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.